Hakkımızda

Hakkımızda

DestanPanel.Com olarak kaliteli ve özenli hizmetlerle mobil pc girişli sohbet panelleriyle hizmetinizdeyim

 

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Yıllardır gelişmekte ve her yılın başlangıçları arasında grafik ve tasarımlarıyla ön planlara gelmekten gurur duyan seslihesap kaliteli ve huzur veren bir ortam haline sizlerinde sayesinde başarılı olmuştur. Sizinde katkılarınızla hem arkadaşlık sitesi hemde sesli caht siteleri arasında dünya liderlerini geride bırakarak performansını günden güne geliştirmektedir.
 Yönetim ve tasarım bakımından zengin bir yapıta ihtiyac duysada seo optimizasyonu için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Keyifle tasarım ve arayüz php kodlamaları yaptığımız sesli chat panelleri arasında başarıya ulaşmış bulunmaktayız. 

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Seslimobilchat uygulaması olarak adlandırılan bu uygulama destanpanel.com internet sitesinin verdiği chat uygulamasından ibarettir. Gelişmiş yazılım içeriği sayesinde mobil cihazlardan da kullanılabilen seslimobilchat uygulaması, chat sitesi ile sohbet etmek isteyenler için vazgeçilmez bir platform haline gelmiştir. 

  Mobil Cihazla Kameralı Görüşme

  Mobil cihazlardan kullanıma son derece uygun olan bu uygulama sayesinde mobil cihazlarınızı iyi bir sohbet aracı olarak kullanabilirsiniz. Mobil cihazınızın kamerasını kullanarak bir taraftan sesli sohbet yaparken bir taraftan da sohbet ettiğiniz kişiyi kameradan görebilirsiniz. Bu özellik sayesinde canlı görüşme imkanına kavuşarak tanıştığınız kişinin görüntüsünün nasıl olduğunu görebilirsiniz. 

  Yüksek Kaliteli Görüşme İmkanı

  Chat sitesi, sesli ve görüntülü konuşmada mobil cihazınızın kamera ve mikrofon kalitesi ile eşdeğerde bir görüşme kalitesi sağlamaktadır.  Chat sitesinin yüksek çözünürlük sağlayan yazılımı sayesinde mobil cihazınıza ek bazı özellikler sağlaması sayesinde daha da kaliteli bir sohbet ortamına ulaşmak için seslihesap.com internet sitesini kullanmalısınız.

  Üyelik Şartları Nelerdir?

  Chat sitesine üye olmak için ana sayfada bulunan üyelik sayfasına giriş yapmak gerekmektedir. Üyelik sayfasında üyelik bilgileri ile ilgili alanlar doldurularak onaylandıktan sonra chat sayfasına giriş yapılabilmektedir.

  Üye olurken kendi isminizi kullanarak üye olabileceğiniz gibi bir rumuz alarak da üye olabilirsiniz. 

  Ücretsiz ve kolay kullanım özelliklerine sahip bu chat sitesi, telefonlarınıza yüklenirken herhangi bir sorun yaşanmasına sebebiyet vermemektedir. Kısa sürede yüklenen chat  sitesi fazla alan kaplamayan bir kapasiteye sahiptir.  

 • Vizyonumuz

  Sesli Sohbet Eğlencesi. Teknoloji sayesinde, sohbet gerçek iletişimin ötesine geçmiştir.

  Etrafımızdaki insanlarla iletişim kurmak için yeterli değil. Yeni insanlarla  tanışmak ve onlarla hoş sohbetler ederek,

  eğlenceli saatler geçirmek mümkündür. 

   Reelde ki insanların, sanal hayatla iletişim kurmasını sağlayan sesli sohbet siteleri ,eğlencenin tadını almanın ,sosyalleşmenin

  en iyi yolu olmuştur. Hem görerek hemde sohbet ederek müziğin eşliğinde eğlencenin tadına varabilirsiniz.

    Belki de reel hayatta yaşayamadığınız duyguları sanalda ki sesli sohbet sitelerinde eğlenerek bulabilirsiniz.

  Yeni insanlarla tanışarak ,konuşarak , eğlenerek kendinizi huzurlu ve rahat hissetmenizi sağlıycak ,en doğru insanıı bulduğunuzu göreceksiniz

    Sesli Sohbet Eğlencenin En Doğru Adresi....

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri peşin olarak alınmaktadır.